נעים מאוד

אנחנו משאלות וכו’ סטודיו צעיר שעוסק במיתוג ועיצוב גרפי לאירועים.

אצלנו במשאלות מאמינים שכל עיצוב צריך להתאים באופן אישי לכל אירוע ובעיקר לאנשים שעומדים מאחורי אותם אירועים.

 אנחנו חיים ונושמים אירועים ומיתוג הוא חלק בלתי נפרד מהתפיסה שלנו. הוא הדבר הראשון שאנשים יראו באירוע שלכם החל מההזמנה ודרך יתר המוצרים וכדי ליצור לאירוע רושם ראשוני בלתי נשכח הוא חייב להיות מרשים ומיוחד והכי חשוב- הוא צריך לשקף אתכם! בעלי השמחה.

 תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים משמחים: הזמנות, מוצרי מיתוג נלווים לאירוע, מתנות מקוריות לאורחים וערכות מיתוג ליום הצילומים או למסיבת הרווקות.

אצלנו, אנחנו תמיד אומרים ללקוחות שלנו "הכל אפשרי"

תחלמו בגדול, אנחנו נדאג להגשים!

wishes_come_true#

מה זה מיתוג אירועים?

אצלנו במשאלות מאמינים שהאירועים שלכם שמציינים רגעים גדולים ומשמעותיים בחיים שלכם צריכים להיות מופלאים ומיוחדים ולשקף אתכם- האנשים שעומדים מאחורי אותם אירועים.

למיתוג האירוע שלכם יש משמעות עמוקה 

כל אחד מכם הוא עולם ומלואו, יש לכם את הסגנון, הערכים והטעם האישי שלכם ולכן העיצוב חייב להיות מדויק ומותאם בצורה מושלמת כי הוא זה שיכתיב את האווירה,  את התחושות ואת הזכרונות שתצרו לעצמכם ולאורחים שלכם.

מרגע שנתתם לאורחים את ההזמנה ועד שהם מגיעים לאירוע עצמו עובר קצת זמן- דמיינו אותם נכנסים למקום האירוע, והדבר הראשון שהם רואים זה את המיתוג המופלא שמסמל אתכם, את הצבעים, המוצרים, המתנות הקטנות שהשארתם להם, האווירה המיוחדת והקסם שיצרתם הם אלו שיהפכו את האירוע שלכם למיוחד ומפתיע.

עיצוב אישי

ערכות המיתוג שלנו נוצרו כך שיוכלו להיות מעוצבות לכל אחד באופן אישי. סוג האירוע, האופי והסגנון שלכם צריכים להילקח בחשבון ולכן כל התהליך נעבור יחד עד שנגיע לעיצוב שתאהבו ויהפוך להיות הסמל של החגיגה

יצירתיות

אנחנו משקיעים זמן ומחשבה רבה כדי להביא לכם את העיצובים היצירתיית והמפתיעים ביותר, כאלב שעונים על הטעם האישי שלכם וגם משקפים את הטרנדים והסגנונות הכי מיוחדים

קונספט

אירוע שיש לו קונספט הוא אירוע שאי אפשר לשכוח! אז יש לכם כבר קונספט? גם אם לא זה ממש בסדר, בשביל זה אנחנו פה! נבין יחד אתכם מה האהבות שלכם, ממה אתם נהנים, מה התחביבים שלכם ונזקק עבורכם קונספט מופלא וייחודי לאירוע בלתי נשכח

"הקפדה על הפרטים הקטנים, אוזן קשבת והתאמה מושלמת לרצונות שלכם הם חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה שלנו. אירועים יפיפיים ובלתי נשכחים הם המטרה שלנו במשאלות וכו' "